No proszę – dopiero co widziałem coś podobnego na Gizmodo jako nowość, a tutaj ADV.pl rozsyła takie „holograficzne” kartki. A przynajmniej pokazuje je w internecie 🙂 Ale kartka jest super!

Sprawdzę w swojej skrzynce czy to prawdziwa kartka, czy też tylko taki pic na wodę fotomontaż, który pokazują na Youtube 🙂 No bo co to za kartka świąteczna, której się nie dostaje do łapy? 🙂

PS. Ponieważ to coś, to podobno nie są hologramy, tylko coś innego (augmented reality) oświadczam, co następuje:

Na stronie ADV nie ma słowa o tym, że to hologram. To ja to tak nazwałem – bo tak mi to wyglądało 🙂 Więc nie wieszajcie psów na agencji – tylko na mnie. Sorry. Wychowany jestem na gwiezdnych wojnach i pamiętam, że R2D2 coś takiego wyświetlał. Stąd skojarzenie. Nie wiedziałem, że to NIE jest hologram. Przepraszam! 🙂 Ale pomysł tak i tak jest przedni. I już! http://www.alejaja.adv.pl/index.html

PS2. Jako człowiek niezbyt oswojony z nowoczesną technologią oświadczam, że dopiero teraz zorientowałem się, że tą „kartkę” trzeba se wydrukować. No to se wydrukuję, ale jako człowiek tradycyjny uznaję, że taka kartka to pic na wodę i fotomontaż – no bo kto to widział takie życzenia, które trzeba sobie samemu drukować?!!! Błe!

PS3. A jakby ktoś chciał pooglądać więcej filmików o bardziej zaawansowanych projektach augmented reality http://tinyurl.com/cnnvma (dzięki Chlitto!) i http://www.augmented-reality.pl/ (dzięki Artur Kurasieński!)

Reklamy